PDUMH30AT
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH30AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUMH30AT
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua PDU METERED ATS 24 5-15/20R
Ngā Rauemi: 1.PDUMH30AT.pdf2.PDUMH30AT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 128 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUMH30AT
Tau Wae PDUMH30AT Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 128 pcs Pepa Raraunga 1.PDUMH30AT.pdf2.PDUMH30AT.pdf
Momotuhi - Whakauru 120V Momo PDU (Power Distribution Unit)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Parenga Mahinga - Momo Tae Rack, Horizontal
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Steel Ngā āhuatanga Load Meter
Energy - Anei - Max 30A
Raina Rita 10' (3.05m) Hononga - Whakaputa AC NEMA 5-20R (24), L5-30R (1)
Hononga - Whakauru AC NEMA L5-30P (2) Whakaaetanga NOM, UL
Ngā putanga AC 25
Ngā Hua e hāngai ana
PDUMH30HVNET
PDUMH30HVNET
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PDU SWITCHED 30A C13 16 OUTLET
I roto i te taonga: 112 pcs
Tikiake: PDUMH30HVNET.pdf
RFQ
PDUMH30HV
PDUMH30HV
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PDU METERED 208V 240V 30A 16 C13
I roto i te taonga: 266 pcs
Tikiake: PDUMH30HV.pdf
RFQ
PDUMH30ATNET
PDUMH30ATNET
Whakaahuatanga: PDU SWITCHED ATS 30A 24 5-15/20R