PDUMH20AT
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH20AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUMH20AT
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 16OUT RACK AMMETER
Ngā Rauemi: 1.PDUMH20AT.pdf2.PDUMH20AT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 193 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUMH20AT
Tau Wae PDUMH20AT Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 193 pcs Pepa Raraunga 1.PDUMH20AT.pdf2.PDUMH20AT.pdf
Taumaha 12 lbs (5.4kg) Momotuhi - Whakauru 120V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga None
Ētahi Ingoa TL370 Momo Tae Rack, Horizontal
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Steel Ngā āhuatanga Auto Transfer Switch, Load Meter
Energy - Anei - Max 20A
Raina Rita 12' (3.66m) Hononga - Whakaputa AC NEMA 5-20R
Hononga - Whakauru AC NEMA L5-20P (2) Whakaaetanga NOM, UL
Ngā putanga AC 16
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDUMH20HVAT
PDUMH20HVAT
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PDU METERED ATS 200V-240V 20A