APSX1250
Tripp LiteTripp Lite
APSX1250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APSX1250
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua INVERTER 1250W 12VDC OR 230VAC
Ngā Rauemi: 1.APSX1250.pdf2.APSX1250.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 144 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APSX1250
Tau Wae APSX1250 Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga INVERTER 1250W 12VDC OR 230VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 144 pcs Pepa Raraunga 1.APSX1250.pdf2.APSX1250.pdf
Taumaha 24 lbs (10.9kg) Putanga - Whakaputa 230VAC
Momotuhi - Whakauru 12VDC, 230VAC Momo Inverter, UPS
Rahi 9.00" L x 8.75" W x 7.00" H (228.6mm x 222.3mm x 177.8mm) Raupapa PowerVerter®
Mahinga Mamao Yes Whakamahia te Rohe International
Mana - Tae Whakaputa 2.5kW Mana - Te haere tonu 1.25kW