WSX120-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX120-2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSX120-2000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Ngā Rauemi: WSX120-2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSX120-2000
Tau Wae WSX120-2000 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6894 pcs Pepa Raraunga WSX120-2000.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Raupapa WSX Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 24W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ētahi Ingoa 237-2141
Tae Mahi 0°C ~ 45°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Multi-Blade (Included)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Raina Rita 72" (1.83m)