WSU135-1770-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU135-1770-R13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSU135-1770-R13
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Ngā Rauemi: WSU135-1770-R13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSU135-1770-R13
Tau Wae WSU135-1770-R13 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 9090 pcs Pepa Raraunga WSU135-1770-R13.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 13.5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
Raupapa WSU Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 24W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ētahi Ingoa 237-2236
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 13.5V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.77A Raina Rita 60" (1.52m)
Whakaaetanga cETLus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WSU135-1770
WSU135-1770
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 24W