WSU120-1000-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU120-1000-R13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSU120-1000-R13
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Ngā Rauemi: WSU120-1000-R13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSU120-1000-R13
Tau Wae WSU120-1000-R13 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 14953 pcs Pepa Raraunga WSU120-1000-R13.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Raupapa WSU Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 12W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ētahi Ingoa 237-2226
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita 60" (1.52m)
Whakaaetanga cETLus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WSU120-1500-R
WSU120-1500-R
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
I roto i te taonga: 9144 pcs
Tikiake: WSU120-1500-R.pdf
RFQ
WSU120-1000
WSU120-1000
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W