WDU75-300
Triad MagneticsTriad Magnetics
WDU75-300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WDU75-300
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 300MA
Ngā Rauemi: WDU75-300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WDU75-300
Tau Wae WDU75-300 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 300MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13265 pcs Pepa Raraunga WDU75-300.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 7.5V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 2.36" L x 1.69" W x 1.54" H (60.0mm x 43.0mm x 39.0mm
Raupapa WDU Whakamahia te Rohe North America
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Ētahi Ingoa 237-2327
WDU75-300-ND
Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 300mA
Raina Rita 72" (1.83m) Whakaaetanga cUL, UL