WDU6-1200
Triad MagneticsTriad Magnetics
Triad Magnetics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WDU6-1200
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 1.2A
Ngā Rauemi: WDU6-1200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WDU6-1200
Tau Wae WDU6-1200 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 1.2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10854 pcs Pepa Raraunga WDU6-1200.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 6V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 2.76" L x 1.97" W x 1.61" H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm)
Raupapa WDU Whakamahia te Rohe North America
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Ētahi Ingoa 237-2321
WDU6-1200-ND
Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito 6V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 1.2A
Raina Rita 72" (1.83m) Whakaaetanga cUL, UL