WAU20-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
WAU20-2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WAU20-2000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MNT ADAPTER 20V 2A
Ngā Rauemi: WAU20-2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WAU20-2000
Tau Wae WAU20-2000 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/AC WALL MNT ADAPTER 20V 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3612 pcs Pepa Raraunga WAU20-2000.pdf
Putanga - Whakaputa 20VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi 2.17" L x 2.68" W x 3.35" H (55.0mm x 68.0mm x 85.0mm) Raupapa WAU20
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 40W
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ētahi Ingoa 237-1889
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 20VAC 2A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Raina Rita 72" (1.83m)