VPS16-5000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS16-5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPS16-5000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: VPS16-5000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPS16-5000
Tau Wae VPS16-5000 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 6497 pcs Pepa Raraunga VPS16-5000.pdf
Taumaha 2.8 lbs (1.3kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect
Rahi / Rahi 63.50mm L x 58.67mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 80 VA Ētahi Ingoa 237-1262
VPS165000
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 76.20mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 10A, Series 5A Tapanga Paatata No