VPP10-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP10-2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPP10-2000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: VPP10-2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPP10-2000
Tau Wae VPP10-2000 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 14583 pcs Pepa Raraunga VPP10-2000.pdf
Taumaha 0.9 lb (408.23g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa PC Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa 10480
VPP102000
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 41.28mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 4A, Series 2A