FS48-400-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS48-400-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS48-400-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS48-400-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS48-400-C2
Tau Wae FS48-400-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 13114 pcs Pepa Raraunga FS48-400-C2.pdf
Taumaha 0.8 lb (362.87g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 24V, Series 48V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4200Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, FS
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa 237-1520
FS48-400-C2-B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.50mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 800mA, Series 400mA