FS36-550-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS36-550-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS36-550-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS36-550-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS36-550-C2
Tau Wae FS36-550-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 9027 pcs Pepa Raraunga FS36-550-C2.pdf
Taumaha 0.8 lb (362.87g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 18V, Series 36V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4200Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, FS
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa 237-1521
FS36-550-C2-B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.50mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 1.1A, Series 550mA
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FS36-550
FS36-550
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: PC MOUNT POWER TRANSFORMER
I roto i te taonga: 8035 pcs
Tikiake: FS36-550.pdf
RFQ
FS3C004N0
FS3C004N0
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: FS CTL_LT OM3 4F OSP