FS36-1000
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS36-1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS36-1000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Ngā Rauemi: FS36-1000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS36-1000
Tau Wae FS36-1000 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 6213 pcs Pepa Raraunga FS36-1000.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 18V, Series 36V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 66.68mm L x 55.55mm W Raupapa -
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 36 VA Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 39.67mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2A, Series 1A