FS20-1000
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS20-1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS20-1000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Ngā Rauemi: FS20-1000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS20-1000
Tau Wae FS20-1000 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 7469 pcs Pepa Raraunga FS20-1000.pdf
Taumaha 0.8 lb (362.87g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 10V, Series 20V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa -
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 36.50mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2A, Series 1A Tapanga Paatata No