FS120-160
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS120-160 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS120-160
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Ngā Rauemi: FS120-160.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS120-160
Tau Wae FS120-160 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 7121 pcs Pepa Raraunga FS120-160.pdf
Taumaha 0.8 lb (362.87g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 60V, Series 120V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa -
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.50mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 320mA, Series 160mA