FS12-200-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS12-200-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS12-200-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS12-200-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
160 pcs
320 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS12-200-C2
Tau Wae FS12-200-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 34632 pcs Pepa Raraunga FS12-200-C2.pdf
Taumaha 0.25 lb (113.4g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 6.3V, Series 12.6V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4200Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 34.93mm L x 28.58mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, FS
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 2.4 VA Ētahi Ingoa 237-1542
FS12-200-C2-B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 30.15mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 400mA, Series 200mA