FP30-1600
Triad MagneticsTriad Magnetics
FP30-1600 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP30-1600
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Ngā Rauemi: FP30-1600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP30-1600
Tau Wae FP30-1600 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 5606 pcs Pepa Raraunga FP30-1600.pdf
Taumaha 1.4 lbs (635g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 15V, Series 30V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 79.25mm L x 63.50mm W Raupapa FP
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 48 VA Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.93mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 3.2A, Series 1.6A