FP16-3000
Triad MagneticsTriad Magnetics
FP16-3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP16-3000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Ngā Rauemi: FP16-3000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP16-3000
Tau Wae FP16-3000 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 5168 pcs Pepa Raraunga FP16-3000.pdf
Taumaha 1.4 lbs (635g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 79.25mm L x 63.50mm W Raupapa FP
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 48 VA Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.93mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 6A, Series 3A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FP15R12YT3BOMA1
FP15R12YT3BOMA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: MOD IGBT LOW PWR EASY2-1
I roto i te taonga: 1439 pcs
Tikiake:
RFQ
FP16-1500
FP16-1500
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: PC MOUNT POWER TRANSFORMER
I roto i te taonga: 5041 pcs
Tikiake: FP16-1500.pdf
RFQ
FP160
FP160
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: FUSE 10A 600VAC 30XR 2PK