F56-045-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F56-045-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F56-045-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: F56-045-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F56-045-C2
Tau Wae F56-045-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 28248 pcs Pepa Raraunga F56-045-C2.pdf
Taumaha 0.25 lb (113.4g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 28 V, Series 56V
Putanga - Kaupapa 115V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 34.93mm L x 28.58mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, F
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Single
Mana - Max 2.5 VA Ētahi Ingoa 237-1486
F56-045-C2-B
F56-045-C2-ND
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 30.15mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 90mA, Series 45mA