F36-030-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F36-030-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F36-030-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: F36-030-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F36-030-C2
Tau Wae F36-030-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 32951 pcs Pepa Raraunga F36-030-C2.pdf
Taumaha 0.17 lb (77.11g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 18V, Series 36V
Putanga - Kaupapa 115V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 34.93mm L x 28.58mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, F
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Single
Mana - Max 1.1 VA Ētahi Ingoa 237-1551
F36-030-C2-B
F36-030-C2-ND
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 23.80mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 60mA, Series 30mA
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F36-030
F36-030
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
I roto i te taonga: 16922 pcs
Tikiake: F36-030.pdf
RFQ
Kaihanga: Triad Magnetics
I roto i te taonga: 22320 pcs
Tikiake: F36-65.pdf
RFQ
F360.50BK150
F360.50BK150
Kaihanga: Techflex
Whakaahuatanga: SLEEVING 0.5" ID PET 150' BLACK