F10-2000-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F10-2000-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F10-2000-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: F10-2000-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F10-2000-C2
Tau Wae F10-2000-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 12200 pcs Pepa Raraunga F10-2000-C2.pdf
Taumaha 0.8 lb (362.87g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, F
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Single
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa 237-1512
F10-2000-C2-B
F10-2000-C2-ND
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.50mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 4A, Series 2A