CST25-0100
Triad MagneticsTriad Magnetics
CST25-0100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CST25-0100
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua ENCAPSULATED PCB CURRENT SENSE X
Ngā Rauemi: CST25-0100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CST25-0100
Tau Wae CST25-0100 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 86750 pcs Pepa Raraunga CST25-0100.pdf
Taumaha - Momo Invasive
Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua 1:100 Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 0.669" L x 0.591" W (17.00mm x 15.00mm) Raupapa *
Ratonga - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 237-2336 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 18mH
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Mahinga Rawe 50kHz ~ 500kHz
Time Energy (E.T.) 350V µS Whakaahuatanga Taipitopito 25A 1:100 Current Sense Transformer 50kHz ~ 500kHz 2 Ohm 18mH Through Hole
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Te Ratonga o Naianei -
Whakatauranga onamata 25A