AX1005-102K
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX1005-102K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX1005-102K
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 220MA 3.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: AX1005-102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX1005-102K
Tau Wae AX1005-102K Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 220MA 3.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97525 pcs Pepa Raraunga AX1005-102K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa AX1005
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 100kHz
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.193" (4.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Shielded Wirewound Inductor 220mA 3.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 220mA