AEU65-033
Triad MagneticsTriad Magnetics
AEU65-033 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AEU65-033
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 33W
Ngā Rauemi: AEU65-033.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AEU65-033
Tau Wae AEU65-033 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 33W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5336 pcs Pepa Raraunga AEU65-033.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 3.07" W x 1.38" H (110.0mm x 78.0mm x 35.0mm)
Raupapa AEU65 Mana (Watts) 33W
Ētahi Ingoa 237-1579 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CB, CE, TUV, UR Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AEU65-480
AEU65-480
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 65W