TDTTP4000W066B-KIT
TransphormTransphorm
TDTTP4000W066B-KIT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDTTP4000W066B-KIT
Kaihanga / Waitohu: Transphorm
Whakaahuatanga hua 4KW TOTEM-POLE PFC EVAL KIT
Ngā Rauemi: 1.TDTTP4000W066B-KIT.pdf2.TDTTP4000W066B-KIT.pdf3.TDTTP4000W066B-KIT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 96 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDTTP4000W066B-KIT
Tau Wae TDTTP4000W066B-KIT Kaihanga Transphorm
Putanga - Whakaputa 390V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 265 VAC
Whakamahia IC / Wahanga TP65H035WS Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Power Supply
Raupapa - Topology Whakahaere -
Mana - Whakaputa 4kW Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Te Tumuaki Matua AC/DC, Primary Side and PFC
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 66kHz