TS3006ITD833T
Touchstone SemiconductorTouchstone Semiconductor
TS3006ITD833T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS3006ITD833T
Kaihanga / Waitohu: Touchstone Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC OSC SILICON PROG 8-TDFN
Ngā Rauemi: TS3006ITD833T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS3006ITD833T
Tau Wae TS3006ITD833T Kaihanga Touchstone Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 138138 pcs Pepa Raraunga TS3006ITD833T.pdf
Tuhinga o mua 1.55 V ~ 5.25 V Momo Oscillator, Silicon
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN (3x3) Raupapa NanoWatt Analog™
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa TS3006ITD833TCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 9kHz ~ 300kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator, Silicon IC 9kHz ~ 300kHz 8-TDFN (3x3) I teie nei - Te tuku 2.7µA