TS1103-25DB
Touchstone SemiconductorTouchstone Semiconductor
TS1103-25DB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS1103-25DB
Kaihanga / Waitohu: Touchstone Semiconductor
Whakaahuatanga hua BOARD DEMO TS1103-25
Ngā Rauemi: TS1103-25DB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS1103-25DB
Tau Wae TS1103-25DB Kaihanga Touchstone Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 1569 pcs Pepa Raraunga TS1103-25DB.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2 V ~ 25 V Whakamahia IC / Wahanga TS1103-25
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s) Te utu o te huka -
Raupapa - Momo putanga Single-Ended
Ētahi Ingoa TS110325DB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tae - Whakaaetanga (IC Main) 680nA He raupapa ia IC 1 - Single
Poari Poari Fully Populated Momo Kuputuhi Current Sense
-3db Whaiwhata 6kHz