LED75W-24
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED75W-24
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A
Ngā Rauemi: 1.LED75W-24.pdf2.LED75W-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED75W-24
Tau Wae LED75W-24 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4138 pcs Pepa Raraunga 1.LED75W-24.pdf2.LED75W-24.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 8.07" L x 1.57" W x 1.12" H (205.0mm x 40.0mm x 28.4mm)
Raupapa LED-75W Ratonga IP66
Mana (Watts) 75W Ētahi Ingoa 1121-1115
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 92% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.13A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 3.13A