LED75W-048
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-048 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED75W-048
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.6A
Ngā Rauemi: 1.LED75W-048.pdf2.LED75W-048.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED75W-048
Tau Wae LED75W-048 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.6A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2204 pcs Pepa Raraunga 1.LED75W-048.pdf2.LED75W-048.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 48V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Raupapa LED-75W Ratonga IP66
Mana (Watts) 75W Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 90% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.6A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.6A