LED75W-015
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED75W-015
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 15V 5A
Ngā Rauemi: 1.LED75W-015.pdf2.LED75W-015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED75W-015
Tau Wae LED75W-015 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 15V 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2345 pcs Pepa Raraunga 1.LED75W-015.pdf2.LED75W-015.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Raupapa LED-75W Ratonga IP66
Mana (Watts) 75W Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 86% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 5A 15V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LED75W-018-C4200-D
LED75W-018-C4200-D
Kaihanga: Thomas Research Products
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 4.2A
I roto i te taonga: 1813 pcs
Tikiake: LED75W-018-C4200-D.pdf
RFQ
LED60W-134-C0450-D
LED60W-134-C0450-D
Whakaahuatanga: LED DRIVR CC AC/DC 44-134V 450MA
I roto i te taonga: 4734 pcs
Tikiake: LED60W-134-C0450-D.pdf
RFQ
LED75W-015-C5000-D
LED75W-015-C5000-D
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 5A
Tikiake: LED75W-015-C5000-D.pdf
LED60W-24
LED60W-24
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
Tikiake: LED60W-24.pdf
LED75W-015-C5000
LED75W-015-C5000