LED50W-024
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED50W-024 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED50W-024
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.1A
Ngā Rauemi: 1.LED50W-024.pdf2.LED50W-024.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED50W-024
Tau Wae LED50W-024 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.1A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3494 pcs Pepa Raraunga 1.LED50W-024.pdf2.LED50W-024.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Raupapa LED-50W Ratonga IP66
Mana (Watts) 50W Ētahi Ingoa 1121-1080
LED50W-24
LED50W24
Tae Mahi -30°C ~ 65°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 87%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2.1A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2.1A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.