LED40W-009
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED40W-009 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED40W-009
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 9V 4.45A
Ngā Rauemi: 1.LED40W-009.pdf2.LED40W-009.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED40W-009
Tau Wae LED40W-009 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 9V 4.45A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1510 pcs Pepa Raraunga 1.LED40W-009.pdf2.LED40W-009.pdf
Taumaha 0.015 lb (6.8g) Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Raupapa LED-40W Ratonga IP66, NEMA 4
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 1121-1061
LED40W-09
LED40W09
Tae Mahi -30°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 83%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 4.45A 9V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 4.45A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.