LED12W-48
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED12W-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED12W-48
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 250MA
Ngā Rauemi: 1.LED12W-48.pdf2.LED12W-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED12W-48
Tau Wae LED12W-48 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 250MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20311 pcs Pepa Raraunga 1.LED12W-48.pdf2.LED12W-48.pdf
Taumaha 0.282 lb (127.91g) Putanga - Whakaputa 48V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.35" L x 1.42" W x 0.91" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
Raupapa LED-12W Ratonga IP66
Mana (Watts) 12W Ētahi Ingoa 1121-1028
LED12W48
Tae Mahi -30°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 82%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 250mA 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 250mA California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.