LED100W-048
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED100W-048 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED100W-048
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 2.1A
Ngā Rauemi: 1.LED100W-048.pdf2.LED100W-048.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED100W-048
Tau Wae LED100W-048 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 2.1A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5679 pcs Pepa Raraunga 1.LED100W-048.pdf2.LED100W-048.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 48V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Raupapa LED-100W Ratonga IP66
Mana (Watts) 100W Ētahi Ingoa 1121-1137
LED100W048
Tae Mahi -30°C ~ 65°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 90% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.1A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 2.1A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LED100W-048-C2100
LED100W-048-C2100
Kaihanga: Thomas Research Products
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 2.1A