FXN2.50BK
TechflexTechflex
FXN2.50BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXN2.50BK
Kaihanga / Waitohu: Techflex
Whakaahuatanga hua SELF WRAP 2.5" X 100' BLACK
Ngā Rauemi: 1.FXN2.50BK.pdf2.FXN2.50BK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 332 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXN2.50BK
Tau Wae FXN2.50BK Kaihanga Techflex
Whakaahuatanga SELF WRAP 2.5" X 100' BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 332 pcs Pepa Raraunga 1.FXN2.50BK.pdf2.FXN2.50BK.pdf
Whānui - Te Matotoru Wall 0.025" (0.64mm)
Patohia nga huanga Split Flexible Tube Momo Self Wrap
Raupapa Flexo® Wrap Ētahi Ingoa Q7063554
Tae Mahi -70°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Tiaki waipiro -
Te roa 100' (30.48m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te whakamaru o te wera - Ngā āhuatanga Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Tiaki Taiao - Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia -
Taitapa - I roto, Kaore i Poroa 2.500" (63.50mm) Taitara - I roto, Whakawhānuihia -