FIN0.25RD50
TechflexTechflex
FIN0.25RD50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FIN0.25RD50
Kaihanga / Waitohu: Techflex
Whakaahuatanga hua SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 50'
Ngā Rauemi: 1.FIN0.25RD50.pdf2.FIN0.25RD50.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 821 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FIN0.25RD50
Tau Wae FIN0.25RD50 Kaihanga Techflex
Whakaahuatanga SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 50' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 821 pcs Pepa Raraunga 1.FIN0.25RD50.pdf2.FIN0.25RD50.pdf
Te Matotoru Wall 0.072" (1.83mm) Patohia nga huanga Braided
Momo Sleeving, Insulated Raupapa FireFlex®
Tae Mahi -54°C ~ 260°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau Non Flammable Tuhinga Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Tiaki waipiro Gasoline Resistant, Moisture Resistant
Te roa 50.00' (15.24m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Taiao - Taitapa - O waho 0.394" (10.01mm)
Taitapa - I roto 0.250" (6.35mm) Whakaahuatanga Taipitopito Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.250" (6.35mm) 50.00' (15.24m)