F6N0.50PG25
TechflexTechflex
F6N0.50PG25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6N0.50PG25
Kaihanga / Waitohu: Techflex
Whakaahuatanga hua SELF WRAP 1/2" X 25' GRAY
Ngā Rauemi: F6N0.50PG25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6N0.50PG25
Tau Wae F6N0.50PG25 Kaihanga Techflex
He Rahinga Kei te wātea 4770 pcs Pepa Raraunga F6N0.50PG25.pdf
Whānui - Te Matotoru Wall 0.025" (0.64mm)
Patohia nga huanga Split Flexible Tube Momo Self Wrap
Raupapa F6® Ētahi Ingoa 1030-1271
Tae Mahi -70°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Tiaki waipiro -
Te roa 25.00' (7.62m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te whakamaru o te wera - Ngā āhuatanga Chemical Resistant, Clean Cut
Tiaki Taiao - Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia -
Taitapa - I roto, Kaore i Poroa 0.500" (12.70mm) Taitara - I roto, Whakawhānuihia -