F360.50BKBB
TechflexTechflex
F360.50BKBB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F360.50BKBB
Kaihanga / Waitohu: Techflex
Whakaahuatanga hua SLEEVING 0.5" ID PET 1200' BLACK
Ngā Rauemi: F360.50BKBB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 195 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 195 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F360.50BKBB
Tau Wae F360.50BKBB Kaihanga Techflex
Whakaahuatanga SLEEVING 0.5" ID PET 1200' BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195 pcs Pepa Raraunga F360.50BKBB.pdf
Te Matotoru Wall 0.030" (0.76mm) Patohia nga huanga Braided
Momo Sleeving Raupapa F360°
Tae Mahi -70°C ~ 125°C Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tuhinga Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Tiaki waipiro - Te roa 1200' (365.76m)
Ngā āhuatanga Chemical Resistant Tiaki Taiao -
Taitapa - O waho 0.560" (14.22mm) Taitapa - I roto 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.500" (12.70mm) 1200' (365.76m) Tae Black