AGCG.16NT
TechflexTechflex
AGCG.16NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGCG.16NT
Kaihanga / Waitohu: Techflex
Whakaahuatanga hua SLEEVING 0.053" ID FBRGLASS 500'
Ngā Rauemi: AGCG.16NT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGCG.16NT
Tau Wae AGCG.16NT Kaihanga Techflex
Whakaahuatanga SLEEVING 0.053" ID FBRGLASS 500' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1199 pcs Pepa Raraunga AGCG.16NT.pdf
Te Matotoru Wall 0.016" (0.40mm) Patohia nga huanga Braided
Momo Sleeving, Insulated Raupapa Flex Glass® Acrylic
Tae Mahi -25°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Fiberglass, Acrylic Coated
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Tiaki waipiro Oil Resistant
Te roa 500' (152.40m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Taiao - Taitapa - O waho 0.085" (2.16mm)
Taitapa - I roto 0.053" (1.35mm) Whakaahuatanga Taipitopito Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.053" (1.35mm) 500' (152.40m)