AGA0.50BK50
TechflexTechflex
Techflex
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGA0.50BK50
Kaihanga / Waitohu: Techflex
Whakaahuatanga hua SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Ngā Rauemi: AGA0.50BK50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGA0.50BK50
Tau Wae AGA0.50BK50 Kaihanga Techflex
Whakaahuatanga SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1031 pcs Pepa Raraunga AGA0.50BK50.pdf
Te Matotoru Wall 0.034" (0.87mm) Patohia nga huanga Braided
Momo Sleeving, Insulated Raupapa Flex Glass® Acrylic
Tae Mahi -25°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Fiberglass, Acrylic Coated
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Tiaki waipiro Oil Resistant
Te roa 50.00' (15.24m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Taiao - Taitapa - O waho 0.568" (14.43mm)
Taitapa - I roto 0.500" (12.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Black Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m)