PICOIMX6U10R1GBSDBW
TechNexionTechNexion
TechNexion
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PICOIMX6U10R1GBSDBW
Kaihanga / Waitohu: TechNexion
Whakaahuatanga hua KIT STARTER FOR I.MX6
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PICOIMX6U10R1GBSDBW
Tau Wae PICOIMX6U10R1GBSDBW Kaihanga TechNexion
He Rahinga Kei te wātea 1087 pcs Pepa Raraunga
Timata Tiaki - Whakaaturanga Ataata HDMI, LVDS, MIPI, TTL
USB USB OTG 2.0 Atanga Whakatokoranga SD, SDIO
Tere 1.0GHz Rahi / Rahi 1.375" x 1.625" (36mm x 40mm)
Raupapa PICO RAM Capacity / Tāutahia 1GB/1GB
Mana (Watts) - Tae Mahi 0°C ~ 60°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka - Paenga / Pae PCIe
Paparangi RGMII Ngā Raina I / O Digital -
Te tukatuka Core Freescale ARM® Cortex®-A9, i.MX6DualLite Momo Momo -
Input Analog: Whakaputa -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PICOIMX6U10R1GBSDTI
PICOIMX6U10R1GBSDTI
Kaihanga: TechNexion
Whakaahuatanga: PICO SOM NXP I.MX6 DUALLITE 1GHZ