PICOIMX6S10R512NI4G
TechNexionTechNexion
TechNexion
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PICOIMX6S10R512NI4G
Kaihanga / Waitohu: TechNexion
Whakaahuatanga hua KIT STARTER FOR I.MX6
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PICOIMX6S10R512NI4G
Tau Wae PICOIMX6S10R512NI4G Kaihanga TechNexion
He Rahinga Kei te wātea 1477 pcs Pepa Raraunga
Timata Tiaki - Whakaaturanga Ataata HDMI, LVDS, MIPI, TTL
USB USB OTG 2.0 Atanga Whakatokoranga SDIO/MMC
Tere 1.0GHz Rahi / Rahi 1.375" x 1.625" (36mm x 40mm)
Raupapa PICO RAM Capacity / Tāutahia 512MB/512MB
Mana (Watts) - Tae Mahi 0°C ~ 60°C
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka - Paenga / Pae PCIe
Paparangi RGMII Ngā Raina I / O Digital -
Te tukatuka Core Freescale ARM® Cortex®-A9, i.MX6Solo Momo Momo -
Input Analog: Whakaputa -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PICOIMX6S10R512SDBW
PICOIMX6S10R512SDBW
Kaihanga: TechNexion
Whakaahuatanga: KIT STARTER FOR I.MX6
I roto i te taonga: 1415 pcs
Tikiake:
RFQ
PICOIMX6S10R512NI4GTI
PICOIMX6S10R512NI4GTI
Kaihanga: TechNexion
Whakaahuatanga: PICO SOM NXP I.MX6 SOLO 1GHZ + 5
I roto i te taonga: 1288 pcs
Tikiake:
RFQ
PICOIMX6QPOPR10E04
PICOIMX6QPOPR10E04
Whakaahuatanga: PICO SOM NXP I.MX6 QUAD POP 800M
I roto i te taonga: 827 pcs
PICOIMX6Q10R1GBSDTE
PICOIMX6Q10R1GBSDTE
Whakaahuatanga: PICO SOM NXP I.MX6 QUAD 1GHZ + 1
I roto i te taonga: 917 pcs
PICOIMX6S10R512NI4GBW
PICOIMX6S10R512NI4GBW
Tikiake: PICOIMX6S10R512NI4GBW.pdf
PICOIMX6S10R512NI4GTE
PICOIMX6S10R512NI4GTE
PICOIMX6S10R512SD
PICOIMX6S10R512SD
PICOIMX6S10R512NI4GBWTE
PICOIMX6S10R512NI4GBWTE