FW.24.SMA.M
TaoglasTaoglas
FW.24.SMA.M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FW.24.SMA.M
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Ngā Rauemi: FW.24.SMA.M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FW.24.SMA.M
Tau Wae FW.24.SMA.M Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11951 pcs Pepa Raraunga FW.24.SMA.M.pdf
VSWR 3 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa Meteor Hoki Hoki -10dB
Mana - Max 2W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1491 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 12.087" (307.00mm)
Hua 4.4dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 4.4dBi Connector, SMA Male Connector Mount