TS5022-681M
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS5022-681M
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: TS5022-681M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS5022-681M
Tau Wae TS5022-681M Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4200 pcs Pepa Raraunga TS5022-681M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TS5022
Ratonga - Q @ Freq 100 @ 100kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Shielded Inductor 650mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 650mA