TS3316-1R0M
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS3316-1R0M
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 5A 21 MOHM SMD
Ngā Rauemi: TS3316-1R0M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS3316-1R0M
Tau Wae TS3316-1R0M Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 5A 21 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4773 pcs Pepa Raraunga TS3316-1R0M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TS3316
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 100kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 5A 21 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max Whakatauranga onamata 5A