TS1608-1R5M
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS1608-1R5M
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD
Ngā Rauemi: TS1608-1R5M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS1608-1R5M
Tau Wae TS1608-1R5M Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4102 pcs Pepa Raraunga TS1608-1R5M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TS1608
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 200kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Inductor 2.8A 45 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.8A