TS1205-1R8M
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS1205-1R8M
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 16A 3.9 MOHM SMD
Ngā Rauemi: TS1205-1R8M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS1205-1R8M
Tau Wae TS1205-1R8M Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 16A 3.9 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5894 pcs Pepa Raraunga TS1205-1R8M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TS1205
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.8µH Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Shielded Inductor 16A 3.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.9 mOhm Max Whakatauranga onamata 16A
I teie nei - Maama 12A