T1008-12NG
Hua Hua
Tau Wae: T1008-12NG
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Ngā Rauemi: T1008-12NG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1008-12NG
Tau Wae T1008-12NG Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4186 pcs Pepa Raraunga T1008-12NG.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1008
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 500MHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 12nH Teitei - Tae (Max) 0.089" (2.25mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.3GHz Whakaahuatanga Taipitopito 12nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 90 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A