S29S1T0D24Z
TamuraTamura
S29S1T0D24Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S29S1T0D24Z
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR
Ngā Rauemi: 1.S29S1T0D24Z.pdf2.S29S1T0D24Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S29S1T0D24Z
Tau Wae S29S1T0D24Z Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1227 pcs Pepa Raraunga 1.S29S1T0D24Z.pdf2.S29S1T0D24Z.pdf
Tuhinga o mua ±15 V ~ 24 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Closed Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module, Single Pass Through
Whakaputa Ratiometric, Current Ētahi Ingoa 9-S29S1T0D24ZZY
MT7423
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Tuhinga ±0.1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 100kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 1000A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module, Single Pass Through Tae - Whakaaetanga (Max) 200mA
I teie nei - Whakaaro 1000A Te tika ±0.1%